Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Sorunuzun cevabını görmüyorsanız, iletişim formumuzdan bize bir e-posta gönderebilirsiniz
Çalışmalarınızda hazır bir altyapı kullanıyormusunuz?
Hazır web site paketlerimizde Wordpress, Jomla, Drupal v.b. hazır altyapı kullanmıyoruz. Bazı E-ticaret paketlerimizde opencart alt yapısı mevcuttur.
Hazır web paketleriniz seo alt yapısına uygunmu?
Yaptığımız web tasarım paket çalışmalarında SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile ilgili teknik konulara dikkat ediyoruz. Hatta SEO konusunda çok iddiali davranarak yaptığımız web sitelerinin SEO skoru 100 üzerinden min 85 puan alabilecek şekilde planlayıp teslim ediyoruz.
Sipariş Sonrası Sitem Ne Kadar Sürede Hazır Olur?
Sitenizi 24 saat içinde tüm ayarlarınız yapılmış olarak teslim ediyoruz. Size sadece içeriklerini girmek kalıyor
Sitede Düzenleme Yapabilirmiyiz?
Size verilecek yönetim paneli bilgileri ile giriş yaparak ekleme, düzenleme, silme ve birçok ayarı düzenleyebilirsiniz...
Web Yazılımlarınız Cep Telefonuna Uyumlumudur?
Yapmış olduğumuz hazır web site paketlerimizin Tamamı Full Responsive Mobil Uyumludur... Test etmeden sipariş vermeyiniz..
Web sitemi kendim yönetebilecekmiyim?
Yaptığımız tüm projelerde içeriğe göre yönetim paneli geliştirerek web sitesini yönetim panelli olarak hizmete açıyoruz. Böylelikle kullanıcı web sitesi üzerinde istediği zaman bize ihtiyaç duymadan güncelleme yapabilir. Eğer müşterimiz web sitesi ile ilgili güncellemeleri bizim takip etmemizi istiyorsa; yine yazdığımız bu yönetim paneli vasıtası ile web sitesi gerekli güncellemelerini biz yapıyoruz.
Web Sistemi Kendi Sunucumda Barındırabilirmiyim?
Web sitenizi dilediğiniz yerde barındırabilirsiiniz...
Memnun Kalmazsam Paramı Geri Alabilirmiyim?
Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz...
Banka Havale/EFT ödeme şekli kabul ediyormusunuz?
Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini (Banka Havale/EFT) olarak seçmelisiniz. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz...
Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?
Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız. Sizi her yıl ödemeden kurtarıyoruz.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın